> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Poradenství > Daňová a účetní poradna > Mmd vstupuje do nového roku jako Grayling

Mmd vstupuje do nového roku jako Grayling

Poradenství a média.

Mmd, přední poradenská PR a PA společnost, nyní působí pod novým jménem Grayling. Byla tak dokončena fúze firem Mmd, Grayling a Trimedia International, ke kterým se v prosinci loňského roku přidala také společnost Dutko a vytvořily tak druhou největší nezávislou poradenskou společnost v oblasti public relations, public affairs a investor relations na světě.

Společnosti, které se fúze účastnily, jsou stoprocentně vlastněné dceřiné firmy společnosti Huntsworth, která je zapsaná na britské burze.

Generálním ředitelem Graylingu pro oblast střední a východní Evropy, jihovýchodní Evropy a bývalých zemí Sovětského svazu se stává Chris Dobson, který doposud zastával funkci výkonného ředitele Mmd. Zástupcem generálního ředitele bude Stephen Lock, zodpovědný za rozvíjející se trhy Turecka, Ruska a dalších zemí bývalého Sovětského bloku.

Region střední a východní Evropy bude mít na starosti Jan Šimůnek, který bude přímo zodpovídat za pobočky v České republice, Slovensku, Rumunsku a Bulharsku.

Globální síť společnosti Grayling plánuje společné roční příjmy ve výši přes 100 milionů eur a bude zaměstnávat 900 lidí. Společnost bude mít 70 poboček ve 40 zemích po celém světě.

EURO

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: