> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Aktuality > Soutěže > Podnikatelská nemovitost roku

Podnikatelská nemovitost roku

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest a Sdružení pro zahraniční investice AFI vyhlašují desátý ročník soutěže Podnikatelská nemovitost roku.

Do soutěže Podnikatelská nemovitost roku 2009 mohou být nominovány všechny podnikatelské nemovitosti, které odpovídají kritériím jednotlivých kategorií.

Účast v této soutěži Vám dává jedinečnou příležitost zviditelnit Vás i Vaše podnikatelské nemovitosti. Věříme, že se rozhodnete přihlásit a zašlete nám potřebné podklady k Vámi navržené podnikatelské nemovitosti nejpozději do 10. září 2010.

Kdo se může přihlásit?

Nemovitosti:
Do soutěže Podnikatelská nemovitost roku 2009 se mohou hlásit všechny podnikatelské nemovitosti, jejichž příprava se uskutečnila v roce 2009 nebo na kterých v daném období oznámila investici alespoň jedna společnost z některého z oborů zpracovatelského průmyslu, strategických služeb nebo výzkumu a vývoje.

Jednotlivci:
Kategorie Manažer podnikatelské nemovitosti je otevřená všem jednotlivcům, kteří se v průběhu roku 2009 podíleli na úspěšném umístění investic na dané podnikatelské nemovitosti a profesionálně zajišťuje její správu a rozvoj.

Soutěžní kategorie

Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte, prosím:
Lucii Mikolášovou
e-mail: lucie.mikolaso­va@czechinvest­.org
tel: 296 342 825

Kateřinu Mandovou
e-mail: katerina.mando­va@czechinvest­.org
tel: 296 342 801

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: