> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Aktuality > COPA Centrum se mění v QUADRIO

COPA Centrum se mění v QUADRIO

Multifunkční komplex nad stanicí metra Národní třída má nového vlastníka a nový název.

V polovině února 2013 odkoupila investiční a developerská skupina CPI Group zbývající podíl v projektu COPA Centrum Národní od švýcarského podnikatele Sebastiana Pawlowského. Stala se tak jediným vlastníkem projektu, který také okamžitě přejmenovala na multifunkční komplex QUADRIO.

Obrázek CPI Group se do administrativního a nákupního projektu zapojila již v létě 2011, kdy od Interco Holding GmbH odkoupila 50% podíl v developerské firmě COPA Centrum Národní, s.r.o. a stala se partnerem společnosti Pawlowski AG. „Od počátku jsme tomuto projektu věřili a chtěli stát za jeho realizací. Stále jej považujeme za nejlepší produkt svého druhu v centru Prahy a zájem firem o komerční prostory to dokazuje,“ komentoval vlastnické změny Zdeněk Havelka, generální ředitel CPI Group. „Pan Pawlowski s námi i nadále spolupracuje především v oblasti pronájmu komerčních ploch,“ dodal Havelka.

Samotná stavba byla zahájena již v červenci 2012. S novým vlastníkem však přišel i nový název – QUADRIO. „Cítili jsme potřebu dát nový impuls nejen výstavbě, ale také samotnému projektu, který chceme dlouhodobě vlastnit. Nájemci tak mohou počítat s trvalými vztahy a zodpovědnou správou objektu ze strany vlastníka,“ uvedl Havelka. „Nový název odráží jak tvar komplexu a jeho architektonickou stránku, tak i funkční rozdělení. Vychází z původně anglické slovní hříčky odkazující na základní rysy a benefity tohoto projektu,“ popsal generální ředitel.

Nástupnickou developerskou společností zajišťující výstavbu projektu QUADRIO se stala dceřiná firma holdingu CPI Národní, s.r.o. Firma nadále povede výstavbu i administrativní kroky spojené s realizací komplexu. S dokončením projektu se počítá na podzim 2014.

Více informací najdete na www.quadrio.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2022 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: