> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Aktuality > Komerční prostory > Více zeleně pro město

Více zeleně pro město

První budova projektu ORCHARD v Ostravě otevřena- více zeleně pro město.

Osm měsíců od zahájení stavebních prací na první budově kancelářského a hotelového koplexu Orchard v Ostravě otevřela developerská společnost red Group prvních 12.000 m2 kanceláří. Při příležitosti slvnostního otevření budovy developer daroval městu sto nových stromů, jejichž výsadba posílí stávající zeleň v místech, které budou městem určeny.
Kancelářské prostory v první budově jsou téměř ze 70% pronajaty. Mezi první nájemce patří prestižní společnosti – HSBC a TietoEnator. V září investor zahájil stavební práce na druhé fázi projektu a položeny jsou už i základy pro třetí budovu. Po celkovém dokončení bude Orchard sestávat ze čtyř sedmipatrových budov, které poskytnou 47.000 m2 pronajímatelné plochy a 800 parkovacích míst. Orchard je prvním ostravským projektem, který zajistí firmám celkový komfort a spojí business se službami pro volný čas a přesáhne tak obvyklý koncept kancelářských prostor třídy A.

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: