> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Klínovec - Meadows

Klínovec - Meadows

Základní informace:

Rekreační centrum Klínovec Meadows nabízí k prodeji řadové domy, apartmány a apartmánová studia v malých bytových objektech o třech nadzemních podlažích. Řadové domy jsou dvoupodlažní a jsou projektovány do skupinek po pěti jednotkách.

Výstavba rezidenčního projektu Klínovec Meadows v Loučné pod Klínovcem je rozdělena do několika fází. Rekreační areál bude vybudován v lokalitě zvané Na Kopci, která se nachází necelých 500 metrů od lanovek a vleků klínoveckého lyžařského areálu. Z místa je nádherný výhled na saské horské středisko a lázeňské město Oberwiesenthal ležící na úpatí Fichtelbergu.

První fáze je již v prodeji a bude připravena k nastěhování na přelomu ledna a února roku 2011. Představuje realizaci třiceti řadových domů, osmnácti apartmánů a dvaceti čtyř studiových bytů v bytových domech.

Přední kodaňské architektonické studio Catalyst Architects, které je pod projektem „podepsáno“, připravilo jak urbanistický, tak architektonický návrh celého rekreačního centra. Z návrhu je zřejmá inspirace moderní skandinávskou architekturou, která klade důraz na splynutí domů s okolní krajinou a využívání přírodních materiálů.

Při navrhování domů kladli architekti důraz mimo jiné i na proslunění jednotlivých bytů. To se projevilo v jejich řešení, spočívajícím jak v orientaci objektů, tak v interiérovém uspořádání. Pokoje samotné jsou laděny do přírodních odstínů, dřevěné podlahy připomínají okolní krajinu. Netradiční řešení interiérů vnáší nové prvky do tradiční kultury bydlení u nás. Objekty mohou být na přání zákazníka plně vybaveny včetně kuchyní, vestavěného a volně stojícího nábytku.

Nabídka volných bytů ZDE.

Klínovec - Meadows

Kontaktní informace

Keilberg Meadows, a.s.
Neratovická 766/18
182 00 Praha 8

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: