> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Praha - Kolovrátek

Praha - Kolovrátek

Základní informace:

Bytový projekt KOLOVRÁTEK, jehož výstavba byla zahájena v září 2008, je umístěn v residenční části obce Kolovraty. Nabízí 43 bytových jednotek (37 až 119 m2) ve třech nízkopodlažních domech se sedlovou střechou.

Každý byt bude mít balkon a některé byty zahrádku (až 200 m2). Kromě byt. jednotek projekt nabízí také dvě nebyt. jednotky o velikosti 44 a 101 m2, jejichž budoucí možné využití je vhodné jako prodejna, kancelář, lékařská či veterinární ordinace apod. Parkování je zajištěno částečně v podzemí (pod domem AB) a částečně venkovním parkovištěm podél ulic. Počítáno je s citlivou úpravou parteru a okolí domů, kde je plánována výsadba stromů, keřů, živého plotu a trávníků. Těsně na projekt navazuje dětské hřiště. V Kolovratech je mateřská a 1. stupeň ZŠ, praktičtí lékaři, zubař a pošta, dále Úřad městské části, infocentrum s knihovnou, lékárna, dům s pečovatelskou službou, tělocvična s posilovnou a hasičská zbrojnice. Dále je zde Sokol, oddíl kopané s vlastním moderním fotbalovým hřištěm. V obci jsou i tenisové kurty, několik dětských hřišť a jedno hřiště s U rampou.

Rychlá dostupnost do centra je zajištěna především vlakovým a v blízkém budoucnu také automobilovým spojením. V docházkové vzdálenosti se nachází vlaková stanice Kolovraty, kde je ideální využít nově vybudovaný vlakový koridor. Ten nabízí pravidelné spojení v úseku Praha – Hl. nádraží a Benešov a centrum města je tak dosažitelné do 25 min. Mimo jiné je zde zavedena školní linka, která vozí žáky na druhý stupeň ZŠ do nedaleké Uhříněvsi. Automobilová doprava dozná v blízké budoucnosti zásadních změn, v plánu je totiž výstavba obchvatu města Prahy, dálnice R1. Dálnice bude vedena nedaleko Kolovrat a výrazně tak zlepší dopravní dostupnost této lokality. Výstavba dálničního obchvatu by měla být zahájena již v roce 2009 a ukončena v roce 2012.

Nabídka volných bytů ZDE.

Praha - Kolovrátek

Kontaktní informace

Codeco, a.s.
Na Sychrově 975/8
101 00 Praha 10

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: