> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Praha - Na Vyhlídce, III. etapa

Praha - Na Vyhlídce, III. etapa

Základní informace:

Praha 9-Prosek i další části devátého pražského obvodu se v posledním období staly vyhledávanou rezidenční lokalitou. Jedním z projektů, které tuto část Prahy obohacují o nové a zároveň atraktivní možnosti bydlení, je projekt Na Vyhlídce developerské společnosti Vivus.

Výstavba probíhala ve třech etapách, které měly společný cíl – vybudovat moderní bydlení spojující atypický urbanismus s vynikajícím konstrukčním a materiálovým řešením, který bude využívat současných výrazových prostředků. To se tvůrcům projektu Na Vyhlídce bezesporu podařilo, neboť Bytové domy Na Vyhlídce, 1. a 2. etapa, získaly třetí místo v kategorii Rezidenční projekty v prestižní soutěži Best of Realty-Nejlepší z realit 2008.

Všechny domy v projektu Na Vyhlídce jsou čtyřpodlažní a vyznačují se jednoduchou stylovou architekturou navazující na pražskou funkcionalistickou tradici. Elegantní barevnost fasád, kvalitní hliníková okna včetně předokenních žaluzií výrazně odlišují tento projekt od běžné stavební produkce.

Samozřejmostí je zde i dostatek parkovacích míst v podzemních garážích jednotlivých domů nebo na krytých parkovacích stáních vedle domů. Dopravně jsou jednotlivé objekty napojeny z nové komunikace slepými cestami mezi domy, což znamená, že doprava v okolí domů bude maximálně utlumena a obytný komplex bude zatěžován jen automobily vlastníků bytů (popřípadě jejich hostů).

Nabídka volných bytů ZDE.

Praha - Na Vyhlídce, III. etapa

Kontaktní informace

Vivus, s.r.o.
Budějovická 5
140 00 Praha 4

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2022 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: