> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Investoři > Developeři > CTP Invest, spol. s r. o.

CTP Invest, spol. s r. o.

Základní informace:

CTP Invest je inovační komerční property developer nabízející kompletní služby, specializuje se na uspokojování rostoucích potřeb vysoce kvalitních obchodních zařízení na trzích střední a východní Evropy (CEE).

CTP Invest klade důraz na regionální rozvoj, její portfolio zahrnuje dokonale vyvážené projekty kanceláří první třídy, zařízení pro průmysl i lehký průmysl a zařízení pro maloobchody, až do dnešní doby pokrývá více než 1 milion m2. Rozvoj zahrnuje oceňovanou síť CTPark – největší síť průmyslových parků v CEE – dále pak centrum kanceláří Špielberk v Brně, náš hlavní projekt a model pro další kanceláře v regionu. K ostatním značkovým projektům – Systém kanceláří Axis a CTZone – máme dalších 65 milionů m2 půdy připravené pro další rozvoj.

Jsme vedoucím průmyslovým developerem v České republice, vyhráli jsme v roce 2006 cenu Developer roku, tajemství našeho úspěchu je jasné: jsme plně odevzdáni tomu, co děláme.

VIZE

  • V prvních deseti letech od doby, kdy se společnost CTP Invest poprvé prosadila ve střední a východní Evropě jsme se stali jedním z vedoucích komerčních developerů v regionu.
  • Naší investiční vizí jsou dlouhodobé závazky a růst. Jako vlastník a provozovatel námi vybudovaných zařízení se aktivně zasazujeme o to, aby každý stupeň realizace projektu byl proveden podle nejvyšších standardů.
  • Naše aktivity rozšiřujeme strategicky napříč celým regionem, diverzifikujeme naše portfolio a rozšiřujeme naše vlastnictví pozemků. Přitom máme stále na mysli vysoce kvalitní a komplexní řešení v oblasti nemovitostí – což nás dovedlo tam, kde jsme dnes.
  • Jako úspěšná soukromá společnost neustále vyhledáváme nové příležitosti a dlouhodobá strategická partnerství, tak jak pokračuje růst ekonomiky regionu.

STRATEGIE

Naše připravenost ubírat se při vývoji komerčních nemovitostí umožnila společnosti CTP Invest, aby se vyvinula na vedoucí společnost na trhu střední a východní Evropy. Tajemství našeho úspěchu je velmi jednoduché: plně se zapojujeme do toho, co děláme. Naše porozumění lokálním trhům a trendům v kombinaci s pružností a agilností které vnášíme do každého projektu, naše prokázané úspěchy a naše dlouhodobá vize růstu nám umožnily vybudovat jedno z nejpozoruhod­nějších portfolií vysoce kvalitních nemovitostí v regionu.

CTP Invest, spol. s r. o.

Kontaktní informace

CTP Invest, spol. s r. o.
Central Trade Park D1 1571
396 01 Humpolec
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 565 535 565

Fax:
fax +420 565 533 501

E-mail:

Web:
www.ctpinvest.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: