> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Investoři > Developeři > CPI - Czech Property Investments, a.s.

CPI - Czech Property Investments, a.s.

Základní informace:

CPI Group je jedním z nejvýznamnějších investorů v oblasti realit ve Střední Evropě. Mateřskou společností Skupiny CPI je společnost Czech Property Investments, a. s.

Skupina CPI vlastní a spravuje 610 000 m2 obchodních ploch, 407 000 m2 kancelářských ploch, 17 hotelů s 8 000 l­ůžky a 212 000 m2 ploch určených pro lehký průmysl a skladování. S více než 12 607 byty je dnes druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v České republice a k dispozici má dalších 16,9 mi­lionů m2 pozemkového fondu.

Skupina CPI se v posledních letech úspěšně etablovala mezi nejvýznamnější investory a developery na tuzemském realitním trhu. Konzervativní a odpovědný přístup položil základ stabilitě a dlouhodobé prosperitě celé skupiny.

Přednostmi CPI Group je především dlouhodobý přístup k investicím, diverzifikace portfolia a finančních zdrojů a dobrá orientace v domácím podnikatelském prostředí podpořená mnohaletými zkušenostmi a silnou finanční základnou.

Cílem skupiny je dlouhodobě rozvíjet potenciál svých nemovitostí a zvyšovat jejich tržní hodnotu. Klíčová je proto spolupráce se stávajícími nájemci a podpora vzájemných vztahů i vyhledávání nových investičních příležitostí.

Czech Property Investments, a.s. je přední českou realitní skupinou, zabývající se investicemi, developmentem a správou nemovitostí ve střední Evropě. Na realitním trhu působí od 90. let a své aktivity rozvíjí napříč všemi segmenty. Skupina spravuje majetek v hodnotě přesahující 90 miliard korun, a řadí se tak do čela nejvýznamnějších českých investorů v oblasti kanceláří, maloobchodu, bydlení, hotelového ubytování a logistických center. Mezi významné projekty patří například multifunkční komplex Quadrio, kancelářský park Meteor, historická budova bývalé Živnobanky v Praze nebo rezidenční projekt luxusního bydlení Palais Maeterlinck ve francouzském letovisku Nice. Czech Property Investments, a.s. je členem realitní skupiny CPI Property Group, jejíž majetek převyšuje hodnotu 123 miliard korun. Více na www.cpipg.com.

CPI - Czech Property Investments, a.s.

Kontaktní informace

CPI - Czech Property Investments, a.s.
Vladislavova 1390/17
110 00 Praha 1 - Nové Město
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 281 082 110

Telefon 2:
work +420 281 082 111

Fax:
fax +420 281 082 150

E-mail:

Web:
www.cpi.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: