> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Obchodní partneři investorů > Služby pro investory > Doprava, přeprava, logistika > Maurice Ward & Company, s. r. o.

Maurice Ward & Company, s. r. o.

Základní informace:

Skupina Maurice Ward Group byla založena v roce 1968 v Irsku. S více než 600 zaměstnanci dnes působí v 15 lokalitách v devíti evropských zemích. Rapidní vývoj společnosti přinesl řadu ocenění a také více než 300 pracovních míst. M.Ward Group je také největším irským investorem a zaměstnavatelem v České republice.

Naším cílem je vyhovět měnícím se potřebám globálního výrobního odvětví. V současné době jsme předním poskytovatelem integrovaných End-to-End řešení v oblasti Total Supply Chain Management a smluvní výroby. Společnosti, které působí v rámci Maurice Ward Group, se specializují na zprostředkování výhod nízkých nákladů významným nadnárodním společnostem ve středoevropských regionech.

Kdo jsme?

  • Irská logistická a spediční společnost založená v roce 1968
  • Působnost ve 20-ti lokalitách v 9 evropských zemích
  • 1994 – rozšíření působnosti do ČR (pobočka Praha)
  • Současné pobočky v ČR: Praha, Ostrava, Most, Pardubice, Plzeň, Brno, Bor u Tachova

Maurice Ward & Company, s. r. o.

Kontaktní informace

Maurice Ward & Company, s. r. o.
Na Rovince 887
720 00 Ostrava - Hrabová
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 596 766 401

Fax:
fax +420 596 766 403

E-mail:

Web:
www.mauriceward.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2022 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: