> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Partneři CPM > Mediální partneři > EURO

EURO

Základní informace:

EURO

Ekonomický týdeník
Týdeník EURO je zdrojem zasvěcených informací ze světa byznysu a současně také přináší komplexní pohled na rozhodující události a trendy v oblasti ekonomiky, politiky a sociálního vývoje. Na českém trhu je týdeník EURO jediným specializovaným týdeníkem typu B2B.
Týdeník EURO soustřeďuje svoji energii na investigativní zkoumání procesů uvnitř firem a záměrů jejich vlastníků a manažerů. Tyto rozhodovací procesy zejména ve velkých společnostech jsou pak zachycovány v téměř reálném čase a na základě exkluzivních informací.

Euro.cz

Internetové zpravodajství týdeníku EURO
EURONEWS přináší nepřetržitý informační a dokumentační servis profesionálům v ekonomice, politice, státní správě i samosprávě.
Euro.cz je ekonomický webový deník, který pro předplatitele týdeníku EURO zachycuje aktuální ekonomické zprávy a trendy a zároveň zpřístupňuje elektronickou verzi týdeníku EURO a dokumentační servis z vlastní databáze. V omezeném rozsahu poskytuje tento servis i široké veřejnosti.

EURO

Kontaktní informace

EURO
Holečkova 103/31
150 00 Praha 5
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 251 026 107

Fax:
fax +420 257 325 905

E-mail:

Web:
www.euro.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: