> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Partneři CPM > Poradci > TPA Tax s.r.o.

TPA Tax s.r.o.

Základní informace:

PROFIL SKUPINY TPA

...... v České republice

Naše skupina poskytuje své služby klientům již od roku 1993, kdy vznikla auditorská společnost NOTIA AUDIT, spol. s r.o. V roce 1999 došlo k vytvoření Joint Venture s rakouskou společností TPA Horwath. V roce 2016 se stala nezávislým členem Baker Tilly Europe Alliance. V současné době skupina TPA sdružuje daňové poradce, auditory, znalce a poradce v oblasti podnikání.

...... středni a východní Evropa

Jsme součástí skupiny TPA, která se v Rakousku řadí mezi největší společnosti zabývajícími se daňovým poradenstvím a auditem. TPA má pobočky po celém Rakousku a rovněž v Albánii, Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku, Slovensku a Slovinsku. Kvalita naší práce je potvrzena naším nezávislým členstvím v Baker Tilly Europe Alliance, jejímiž členy jsou TPA, Baker Tilly International a Baker Tilly Roelfs.

...... a celosvětově

Kvalita naší práce je potvrzena naším nezávislým členstvím v Baker Tilly Europe Alliance, jejímiž členy jsou TPA, Baker Tilly International a Baker Tilly Roelfs.

TPA Tax s.r.o.

Kontaktní informace

TPA Tax s.r.o.
Antala Staška 2027/79
10 00 Praha
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 222 826 411

E-mail:

Web:
www.tpa-group.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: