> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Partneři CPM > Mediální partneři > Blue Events, s.r.o.

Blue Events, s.r.o.

Základní informace:

Obrázek

Blue Events je jednou z předních společností v oblasti event managementu v České republice a již od poloviny 90. let se věnuje realizaci odborných konferencí, kongresů a summitů, které jsou koncipovány jako pravidelná každoroční vrcholová setkání managerů v různých oborových segmentech. Pravidelně spolupracuje s většinou klíčových hráčů trhu, kteří se řadí mezi speakery či partnery eventů, a premiérově přivádí do České republiky řadu špičkových osobností ze zahraničí (např. Martin Linsdtrom, Jonas Ridderstrale, eurokomisař Peter Mandelson…). Mezi nejvýznamější projekty společnosti patří Retail Summit – největší setkání obchodníků ve střední a východní Evropě s téměř tisícovkou účastníků (organizováno každoročně od r. 1995) nebo Hospitality & Tourism Summit – setkání provozovatelů hotelů, restaurací a dodavatelů dalších služeb pro cestovní ruch (od 2000). Renomé si získala výročními konferencemi z oblasti marketingu (pravidelný kongres Marketing Management), stavebnictví (Czech Construction Forum), HR (HR Management), komunikace (PR Summit) nebo automobilového průmyslu, kde má za sebou i několik úspěšných kooperací se zahraničními partnery (Fleet Europe Forum, Truck Europe Forum).

Historie

  1. 2007 INCOMA Consult se přejmenovává na Blue Events a nadále se věnuje výlučně organizaci konferencí, summitů a dalších eventů, poradenský tým současně zakládá Blue Strategy věnující se strategickému poradenství
  2. 2000 V roce 2000 do INCOMA Consult minoritním podílem vstupuje společnost GfK.
  3. 1998 V návaznosti na aktivity skupiny INCOMA vzniká INCOMA Consult, aby se věnovala poradenství a pořádání odborných konferencí (do roku 2007 uspořádala více než 100 odborných konferencí).
  4. 1991 Založena INCOMA, zabývající se marketingovým výzkumem a službami

Blue Events, s.r.o.

Kontaktní informace

Blue Events, s.r.o.
Hlubočepská 701/38c
150 00 Praha 5
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 222 749 841

Fax:
fax +420 222 749 840

E-mail:

Web:
www.blueevents.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: