> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Komerční prostory > Administrativní > Brno - Spielberk Office Center

Brno - Spielberk Office Center

Fáze projektu: dokončený

Základní informace:

Se svými 80 000 m2 je Administrativní centrum Spielberk Office Centre prvním velkoprostorovým administrativním centrem v Brně, jedné z nejrychleji rostoucích průmyslových destinací regionu. Budovy třídy „A“ jsou vybaveny například mezipodlažími, infrastrukturou potřebnou pro vysokorychlostní přenos dat, a rovněž flexibilními možnostmi rozdělení prostor, takže nájemce může uspořádat své administrativní prostory přesně tak, jak to vyžaduje jeho podnikání.

Pět nízkých kancelářských vil nabízí promyšlené a moderní administrativní prostory, ideálně vybavené pro reprezentativní kanceláře a jiné využití. Čtyři „IQ“ administrativní budovy představují inteligenti řešení pro celou řadu administrativních činností. Mohou zde být umístěna například Call-centra, centra pro výzkum a vývoj, regionální ředitelství společností, nebo centra pro sdílené služby. Flexibilní uspořádání umožňuje podnikateli získat optimální pracovní prostor a rovněž expandovat horizontálně nebo vertikálně.

Jako první svého druhu v Brně nabízí administrativní Věž (Office Tower) moderní administrativní prostory v atraktivní lokalitě, s nádherným výhledem na siluetu města. Přímé propojení na sousední hotel poskytuje snadný přístup ke konferenčním prostorům a obchodům.

Více informací o lokalitě

Brno - Spielberk Office Center

Kontaktní informace

CTP Invest, spol. s r. o.
Central Trade Park D1 1571
396 01 Humpolec
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 565 535 565

Fax:
fax +420 565 533 501

E-mail:

Web:
www.ctpinvest.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: