> Home Page > Public Section > Current News > Contests > Stavba Moravskoslezského kraje 2009

Stavba Moravskoslezského kraje 2009

Dne 12. listopadu 2009 byl odstartován již čtvrtý ročník soutěže o získání titulu "Stavba Moravskoslezského kraje 2009".

Akce se koná pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje ing. Jaroslava Palase a jejím hlavním cílem je seznámit laickou i odbornou veřejnost se současnou úrovní stavitelství a architektury v regionu. Na stanovení podmínek soutěže a na samotné organizaci se podílejí Svaz podnikatelů ve stavebnictví, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků a Obec architektů.

Stavba Moravskoslezského kraje 2009 je prestižním oceněním jak pro investory a zhotovitele, tak i pro projektanty či architekty. Jistě rozpoutá debatu o architektuře Moravskoslezského kraje, což může být impulsem ke vzniku dalších nových projektů ve stavebnictví.

Do poloviny března 2010 mohou autoři, projektanti, investoři, majitelé objektů nebo stavební firmy zapsat do soutěže stavby dokončené a zkolaudované v Moravskoslezském kraji od roku 2008 do konce roku 2009. Hodnotit se bude v pěti kategoriích: stavby občanské vybavenosti, bytové stavby, rodinné domy, průmyslové stavby a dopravní, inženýrské a vodohospodářské stavby. Z vítězných staveb jednotlivých kategorií bude vybrána stavba roku s udělením ceny GRAND PRIX. Ocenění nejlepších staveb se uskuteční do konce června 2010 a udělený titul a ocenění může výherce využívat pro reklamní a referenční účely.

Loňský ročník soutěže vyhrál tunel v Klimkovicích, který je součástí stavby dálnice D1.

Více podrobností o soutěži naleznete na www.stavbamsk.cz

Obrázek

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: