> Home Page > Companies at CPM > CPM Partners > Professional Partners > Stavební veletrhy Brno

Stavební veletrhy Brno

Products & Services:

Stavební veletrhy Brno 2010

Rozšířením Stavebních veletrhů Brno o obory související s bydlením a interiéry vznikl ucelený komplex veletrhů, který zahrnuje všechny obory stavebnictví, technického zařízení budov a vše o bydlení, tj. nábytku a interiérovém vybavení.

IBF 15. mezinárodní stavební veletrh

Mezinárodní stavebni veletrh IBF pokrývá prakticky všechny oblasti stavebnictví – realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce a mnohé dalši.

SHK 11. mezinárodní veletrh technických zařízení budov

Nejnovější trendy v oblasti sanitární techniky a interiérů koupelen, ale prezentují se tu rovněž výrobci a dodavatelé vytápěcí techniky, vzduchotechniky a klimatizací, armatur, potrubí, čerpadel, alternativní zdroje vytápění a dalších technických zařízení v budovách. Dále jsou pod tento projekt zahrnuty spolu s projektem ELEKTRO nomenklatury z oblasti elektroinstalací a osvětlovací techniky.

Mobitex

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového vybavení, kterého se účastní přední výrobci a dodavatelé nábytku a bytového vybavení na českém trhu, tvoří alternetivní nabídku produkce oproti obchodním řetězcům.

Eden

Celoroční přehlídka montovaných, kompletně vybavených rodinných domů, vzorkovna stavebních materiálů a poradenské středisko pro otázky bydlení a výstavbě včetně finančního zajištění. Národní stavební centrum poskytuje informace o novinkách a trendech současného bydlení.

Proč na Stavební veletrhy Brno

Hlavním přínosem veletrhů je navazování osobních vazeb, možnost okamžitých reakcí na dotazy a nejasnosti návštěvníků, demonstrace konkrétních produktů – návštěvníci mají možnost vystavené produkty vidět na vlastní oči, vyzkoušet si je a získat vešekré potřebné informace nutné k rozhodnutí.

Veletrh URBIS INVEST 2010 se koná souběžně s Mezinárodním vodohospodářským a ekologickým veletrhem WATENVI, v termínu od 25. – 27. května 2010.

Stavební veletrhy Brno

Contact Information

Stavební veletrhy Brno
Výstaviště 1
647 00 Brno
Display on the Map

Phone:
work +420 541 152 888

Phone 2:
work +420 541 151 111

Fax:
fax +420 541 152 889

E-mail:

Web:
www.stavebniveletrhybrno.cz

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: