> Home Page > Companies at CPM > Investors´Business Partners > Services for Investors > Real-Estate Agencies > Coldwell Banker Czech Republic

Coldwell Banker Czech Republic

Additional Information:

Historie Coldwell Banker

1906

Coldwell Banker Real Estate Corporation je realitní franšízingová síť, která byla založena v roce 1906 po devastujícím zemětřesení a požáru v San Franciscu ve Spojených státech amerických. Mladý realitní agent Colbert Coldwell tehdy vycítil potřebu obyvatel po poctivé a profesionální realitní společnosti, která by pomohla znovu obnovit město.

1913

V roce 1913, s růstem společnosti, najal Colbert Coldwell do firmy Arthura Bankera jako prodejce nemovitostí. Tito dva obchodníci se brzy stali obchodními partnery a vytvořili realitní agenturu, která ve svém zaměření na poskytování nadprůměrných služeb zákazníkům předběhla svou dobu o mnoho let.

1914

V roce 1914 společnost oficiálně přejmenovali na Coldwell Banker.

1925

Svou první realitní kancelář zaměřenou na rezidenční nemovitosti otevřela společnost v roce 1925 v San Franciscu.

1925 – 1991

Během následujících 50 let systém Coldwell Banker rapidně expandoval. Společnost otevírala své pobočky po celých Spojených státech amerických a v roce 1991 měla zastoupení ve všech 50 amerických státech.

90. léta

Na začátku devadesátých let se začal systém Coldwell Banker rozšiřovat do zahraniční. První zahraniční pobočky byly založeny v Kanadě a Puerto Ricu. V současné době má Coldwell Banker své zastoupení ve 49 zemích světa a tento počet stále roste.

Za dobu své existence se stala společnost Coldwell Banker prémiovou realitní sítí, jednou z vedoucích obchodních značek nejen v USA, ale i po celém světě.

2010

Coldwell Banker je v České republice.

Coldwell Banker Czech Republic

Contact Information

Coldwell Banker Czech Republic
Na Hlavní 14/41
182 00 Praha 8
Display on the Map

Mobile phone:
work +420 734 414 439

E-mail:

Web:
www.coldwellbanker.cz

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: