> Home Page > Public Section > New Housing Offerings > Praha - Rezidence Jubileum

Praha - Rezidence Jubileum

Basic Information:

Bytový komplex Rezidence Jubileum tvoří tři bytové domy nesoucí označení A, B a C. Budova A vyroste do výšky devíti nadzemních podlaží a do parteru jsou navrženy obchodní plochy. Osmipodlažní budovy B a C budou pouze obytné. Standardní součástí všech bytů budou kuchyně se spotřebiči, které jsou již zahrnuty v základní ceně.

Bydlení v Rezidenci Jubileum, jejíž návrh pochází z ateliéru Petr Franta Architekti & Asoc., bude vhodné jak pro mladé páry, tak i rodiny s dětmi či starší obyvatele, kteří chtějí žít v centru hlavního města.

Atraktivita městské části Holešovice spočívá v blízkosti historického městského jádra, ale zásluhu na růstu její oblíbenosti mají i razantní proměny, které z této lokality vytvářejí moderní živou čtvrť. Rezidence je situována v dosahu několika tramvajových linek a stanice metra trasy C.

Obytný soubor Rezidence Jubileum přináší do městské architektury nové prvky použití zeleně. Více než 1 400 m2 zeleně na střechách objektů a společná zahrada otevřená pohledům z přístupové pasáže napomáhá vytvořit zelený ostrov v blokové zástavbě. K zeleni to ale budou mít rezidenti blízko i díky nedalekému parku Stromovka, který lze využít k procházkám, jízdám na kole nebo na kolečkových bruslích. Milovníci golfu mohou najít téměř „na odpal“ golfové hřiště u Libeňského mostu.

Nabídka volných bytů ZDE.

Praha - Rezidence Jubileum

Contact Information

Davcor s.r.o.
Králodvorská 664/11
101 00 Praha 1

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: