> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Aktualności > Konkursy > Krizi navzdory: Přihlaste se do nového projektu

Krizi navzdory: Přihlaste se do nového projektu

Některé společnosti hospodářská krize doslova paralyzovala od podnikání. Jiné dokázaly i v nepříznivé době najít účinné řešení, jak s ní bojovat. Pokud si vaše firma s ekonomickým propadem dokázala poradit, se o zkušenosti v projektu Krizi navzdory.

Ten odstartovala už v listopadu Hospodářská komora České republiky ve spolupráci s Pricewaterhou­seCoopers a Českou televizí. Díky projektu máte šanci ukázat, jaké odpovědi jste na nepříznivou hospodářskou situaci našli nebo jak jste zefektivnili chod firmy. Podělte se i vy o novinky a trendy v oblasti podnikání, které navíc vaší společnosti „zachránily život“.

Obrázek
Ilustrační foto.
Autor: Petr Šilar

V případě, že odborníci ocení vaši firmu jako úspěšnou v boji s krizí, získáte možnost prezentace v médiích, konkrétně v České televizi. Ta jednotlivé podniky představí prostřednictvím dokumentů vysílaných v atraktivních časech. Veškeré inovace budete moci rovněž konzultovat s ostatními podnikateli a máte tak možnost získat nové nápady a inspiraci.

Vlastníte, nebo řídíte firmu? Dokázali jste krizi úspěšně odvrátit? Víte, jak efektivně investovat? Neváhejte a zapojte se do projektu také. Pokud máte nějaký nápad, kterým lze oživit podnikání, přihlaste se do projektu na stránkách Hospodářské komory České republiky www.komora.cz, a to v prodlouženém termínu, tedy až do 31. května 2010.

Pražský Deník

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: