> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Oferta nowego zamieszkania > Stará Boleslav - Na Panském

Stará Boleslav - Na Panském

Informacje podstawowe:

V lokalitě Na Panském na okraji Staré Boleslavi vznikl nový rezidenční projekt, který zahrnoval realizaci 21 bytů ve dvou samostatných bytových domů různých velikostí. Čtyřpodlažní bytové domy, jejichž kolaudace proběhla v červenci roku 2009 a byty jsou tedy připraveny k nastěhování, jsou nepodsklepené.

Projekt nabízí bytové jednotky ve velikostních kategoriích od 2+kk do 4+kk o ploše od 73 do 106 m2. Ke každému bytu náleží sklepní kóje umístěná v přízemí domu. Vstupy do domů jsou s ohledem na osoby s omezenou schopností pohybu řešeny jako bezbariérové, domy jsou vybaveny osobními výtahy. Projekt poskytuje celkem 27 venkovních parkovacích míst, z toho jsou dvě určena pro osoby s omezenou hybností. Součástí přízemních bytů jsou rozlehlé zahrádky o výměře 120 až 247 m2.

Developer poskytuje akční slevu na vybrané byty. Cena se tak pohybuje již od 29 900 Kč/m2 bez DPH, tj. 32 590 Kč/m2 vč. DPH. V některých bytech nejsou dokončeny koupelny a položeny podlahové krytiny, takže klienti mají možnost dokončit si bydlení dle vlastního vkusu či výše finančních prostředků.

Bytové domy Na Panském ve Staré Boleslavi navrhla architektonická kancelář Znamení čtyř – architekti s.r.o., která je zpracovatelem kompletní projektové dokumentace. Hlavním architektem projektu je Ing. arch. Richard Sidej.

Dvojměstí Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, kde projekt Na Panském vznikl, patří mezi přípražské rezidenční lokality, jejichž obliba stále vzrůstá. Svým obyvatelům totiž nabízí nejenom bydlení ve městě plném historie ( zámek z 16. století, židovský hřbitov, kostely, z nichž nejznámější je kostel sv. Václava…), ale i velmi dobrou občanskou vybavenost (školy, školky, gymnázium, nemocnice…), výbornou dostupnost hlavního města busem PID, vlakem či autem (ke stanici metra Černý Most trvá jízda autem přibližně deset minut) a dostatek prostoru pro sport a relaxaci.

Nabídka volných bytů ZDE.

Stará Boleslav - Na Panském

Informacje kontaktowe

HQ-Letovská Invest s.r.o.
Chotovická 1788/10
182 00 Praha 8

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: